2008. november 18., kedd

Héjában sült pityóka téli estén, családias

← folytatás innen

Lehet a héjában sült krumplit (továbbiakban: pityóka) mikróban sütni. Lehet félbe vágva sütni. Aludttej helyett lehet például kefír vagy üzleti aludttej-féleség. De mikróban, félbe vágva, bolti aludtejjel nem elég családias. Egyedül a sütés eszközében köthetünk kompromisszumot, mert tényleg sokkal hamarabb megsül a mikróban, 10 - 15 perc alatt, míg hagyományosan akár egy óránál több idő is szükéges. De aki téli estén régi konyhai kályhával fűt, vagy amúgyis be van gyújtva egy arra alkalmas kemence, az mellőzze a mikrót, mert úgy sokkal hosszab ideig élvezi a süldögélő pityóka illatát. És ne vágjuk félbe, mert az egészben sütött, forró pityókát legényesen szét lehet majd csapni, ettől szintén családiasabb. És maradjuk meg a házi aludttejnél.

potato

forrás: http://bakedpotatobag.com/

Nos, a következőket kell elkövetni:

Mossuk meg, dörzsöljük jól meg a pityókákat. Szúrkáljuk át többször villával vagy kötőtűvel, hogy süléskor ne repedjen szét. Tegyük be a mikróba vagy a hagyományos sütőbe, néha fordítsuk meg. Lessük azt a fontos pillanatot, amikor végre lassan-lassan terjedni kezd az illata az egész házban. Gondoljunk hálával székely őseinkre valamint Kolumbusz Kristófra.

A pityóka megpuhul, megpirul, sistereg a szúrkálások mentén, néha dalol, héja behorpad, külső rétege foszladozik, már-már szenesedne.

Készítsük elő a savanyított Káposzta Czikát. Lehet románosan is enni, nagyon finom és családias úgy is: hagymával, túróval. Lehet választani. Julcsa néni, gazdasszony Székről - a maga helyén hivatásos szomszédasszony is - azt mondja, hogy ő inkább mégis a Czikát választja. "Istentelenül jó!" - mondja.

Készítsük oda a vajat vagy a margarint.

Engedjük be az esti kutyaugatást az udvarról, mert attól még családiasabb.

A forró pityókát takarjuk tiszta konyharuhába, onnan vegyük ki egyenként. Tenyérrel vagy ököllel csapjunk rá közepes erővel, gyönyörködjünk a repedten gőzölgő, sárgáló pityókában. Vajjal, sóval, czikával együk. Van, aki a sült pityóka héját is megeszi.

Az aludttej a második fogás, azzal nyomtatjuk le. Előtte három nappal már gondoskodtunk a tej altatásáról. Vigyázat, ne a most divatos tartós tejet vegyünk, az depressziós: inkább meglubbanyosodik, de nem alszik!

Kapcsolódó blog: http://dane-dinnertonight.blogspot.com/2008/09/chicken-potato-and-lemon-green-beans.html

2 megjegyzés:

Névtelen írta...

Finoman és jókedvűen.

Névtelen írta...

ÁtláCzika kampány, de tetCzika megoldás nekem.