2009. április 23., csütörtök

Susan Boyle a lábával állt és a saját hangjával énekelt!

 folytatás innen

 image

  image

image

 image

 image

10 megjegyzés:

Magyari Tivadar írta...

Van egy kis csúsztatás is az összeállításomban... Az igazság az, hogy a tömeg (és a zsüri is) a végén őszintén ünnepli Susan győzelmét. Ezért pl. az a kép, amin a "Csoda! Csoda!" felkiáltások vannak, kicsit igazságtalan.

Ám ebben a műsorban és hasonlókban tényleg benne van az, hogy csak csak a "média-standardizált" személyekből nézzük ki a sikert - ezt akartam kiemelni

Névtelen írta...

Ez jó!

Pali, azaz "Zambiló" írta...

Magyari öregem, szétesünk a röhögéstől. Egyet sajnálok, hogy nem többet csináltál szerintem lett volna még egy pár feldolgoznivaló filmkocka. Például a 0,32, 0,36 és 3,44 pontokon. ))

Magyari Tivadar írta...

Szia, Pali, ez meglepetés... Nem csináltam többet, elfáradt a pihentagy.

Névtelen írta...

azok, akik hitetlenkedtek és cinikusak voltak, átestek a lú tulsó oldalára, es most mar tulzasba viszik a Susannal való fogl.

Cs és A írta...

Jó sztori ez a Susan-sztori. Ez kellett már nagyon, nagyon. (Itt van egy másik változat, valszeg egy előadásból, studiófelv, csak a hangminősáég jobb, az éneklés alig-alig iskolázotabb: http://www.youtube.com/watch?v=Cyy3KWhtyhY&feature=related

Csilla

Magyari Tivadar írta...

Igen, nekem a régebbiek közül ez tetszik:

http://www.youtube.com/watch?v=vcMJlTjzZgs&feature=related

Éva írta...

Pamela Andersont sikerült meghóditani egy... villanyszerelönek!!! - irja az újság. A villannyszerelö és Susanban az a közös, hogy mind a 2 esetében "nahát!" van, és "nem nézzük ki belölük, hogy..."

Magyari Tivadar írta...

Kedves Éva (vajon melyik Éva?...)!

Nagyon jó a párhuzam!!!

Magyari Tivadar írta...

Ez a "Megasztár", amit a lentebbi linken láthattok szintén szimpatikus nekem. Nem azért mert csak annyira tud ő is énekelni mint kb. én is, hanem egyszerűen jópofa; jót nevettem, de nem lenézően, hanem a stíluson, szövegen. Kodály látná!

itt:

http://www.indavideo.hu/video/En_elmentem_a_vasarba_fel_penzzel

(A linket L. barátom küldte, ő többszörösen hozzászól minden bejegyzésemhez, de csak mailben, és - mint mondja - elvből nem ír semmilyen fórumba, ahol névtelenek is jelen vannak. Kösz neki a linket.)